Ruszty magnetyczne

Separatory magnetyczne rusztowe to narzędzia szeroko stosowane w przemyśle spożywczym, przetwórstwie tworzyw sztucznych, recyklingu czy ceramice do wychwytywania elementów magnetycznie miękkich, takich jak stalowe opiłki, śruby, gwoździe z materiałów sypkich (proszków, granulatów, ziaren) lub płynnych emulsji chłodzących i odtłuszczających).

Konstrukcja rusztów zapewnia wysoką skuteczność wychwytywania. Ruszty magnetyczne zawierają obwód magnetyczny z magnesów neodymowych. Magnetycznie czynna jest powierzchnia wbudowanych w separator wałków magnetycznych. Przestrzeń pomiędzy wałkami jest całkowicie wypełniona polem magnetycznym.
Na specjalne życzenie klientów wykonujemy ruszty magnetyczne o niestandardowych wymiarach i zastosowaniach. W przypadku zainteresowania naszą ofertą, prosimy o kontakt.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą separatorów magnetycznych rusztowych:
Image
Poniżej prezentujemy listę typowych produktów i w osobnej zakładce cennik zawierający ceny netto. Po kliknięciu na dany produkt zostaniecie Państwo przekierowani do sklepu internetowego, gdzie będą bardziej szczegółowe informacje o poszczególnych produktach.

ruszty magnetyczne

ruszt magnetyczny do wtryskarki

sita magnetyczne

sito magnetyczne

Informacje kontaktowe