separatory belkowe

Separator magnetyczny prostopadłościenny (belka magnetyczna) zamontowany nad taśmociągiem służy do wychwytywania niepożądanych żelaznych elementów z transportowanych substancji (przemysł spożywczy, przetwórstwo tworzyw sztucznych, surowce mineralne czy recykling).

Zamontowany pod pewnym kątem może także służyć jako separator zsypowy. Jest to zarazem zminiaturyzowany separator płytowy, który stosuje się głównie tam, gdzie brakuje miejsca na zastosowanie większego separatora.
Szczelna obudowa ze stali kwasoodpornej OH18N9 (EN 1.4301, AISI 304) zawiera obwód magnetyczny z magnesów ferrytowych lub neodymowych. Magnetycznie czynna jest powierzchnia dolna belki. W obu końcach belki znajdują się otwory gwintowane służące do montażu. Na zamówienie wykonujemy separatory magnetyczne o dowolnie wybranych wymiarach.
Parametry magnetyczne, zasięg działania i wymiary dobierane są zgodnie z wymaganiami Klientów.
 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą separatorów magnetycznych belkowych:
Image
Poniżej prezentujemy listę typowych produktów i w osobnej zakładce cennik zawierający ceny netto. Po kliknięciu na dany produkt zostaniecie Państwo przekierowani do sklepu internetowego, gdzie będą bardziej szczegółowe informacje o poszczególnych produktach.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poniższą galerią, przedstawiającą zrealizowane przez nas indywidualne zamówienia Klientów na belki magnetyczne, jak również materiałem wideo obrazującym ideę działania separatora belkowego:

separatory magnetyczne belkowe

separator magnetyczny belkowy

Informacje kontaktowe