Specjalne uchwyty magnetyczne

Oferujemy różnego rodzaju uchwyty magnetyczne w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:
Uchwyty magnetyczne z naszej oferty znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle, budownictwie, motoryzacji, rolnictwie oraz reklamie. Nasze produkty dostępne są w większości od ręki, na specjalne zamówienie Klienta wykonujemy również uchwyty magnetyczne o niestandardowych kształtach oraz zastosowaniach.

Uchwyty magnetyczne płytkowe to magnesy z rączką lub z uchem zbudowane na bazie magnesów ferrytowych lub neodymowych o dużym zasięgu działania. Aktywnie magnetycznie są cześci boczne oraz czołowa. Uchwyty takie znajdują zastosowanie w skupach metali kolorowych. Slużą do rozpoznawania oraz segregowania metali, a także do wyłapywania gwoździ, śrub czy żelaznych opiłków oraz podnoszenia dużych elementów stalowych.

Uchwyty magnetyczne dla nurków to uchwyty z ułatwionym odrywaniem, które służą do zawieszania ładunków na stalowych pionowych ścianach. Uchwyty te są odporne na działanie wody morskiej i mogą być stosowane przy pracach pod wodą.

Z kolei uchwyty do szalunków i form betonowych służą do obstawiana form na stołach wibracyjnych podczas produkcji elementów betonowych.

W naszej ofercie posiadamy również listwy magnetyczne do przytrzymywania noży (do użytku w kuchni oraz przemyśle spożywczym) oraz do narzędzi, magnesy (magnesy neodymowe, ferrytowe) obudowane w stal czy zbieraki magnetyczne do pobierania próbek czy kontroli jakości drobnych elementów ferromagnetycznych. Na życzenie klienta możemy obudować dowolny magnes stały (trwały).

Informacje kontaktowe