stoły magnetyczne szachownicowe

Stoły magnetyczne szachownicowe serii TSS o zwiększonej sile mocowania przeznaczone są do mocowania elementów ferromagnetycznych o gładkich powierzchniach (im mniejsza chropowatość, tym większa siła mocowania) podczas pracy „na sucho”, jak i do pracy w chłodziwach. Stoły mogą być stosowane w szlifierkach, elektro-drążarkach, wycinarkach elektroerozyjnych, frezarkach czy do pomocniczego mocowania elementów ferromagnetycznych.

Stoły magnetyczne serii TSS wykonane są na bazie magnesów neodymowych. Powierzchnia robocza składa się z biegunów magnetycznych, ułożonych na przemian w szachownicę i oddzielonych od siebie warstwą żywicy epoksydowej. Pole magnetyczne włączane jest przez obrót dźwigni o 180º. Podstawa stołu (baza) wykonana jest z litego bloku stali, co sprawia, że konstrukcja stołu jest sztywna i trwała oraz pozwala na precyzyjne mocowanie detali. Brak zasilania elektrycznego zapewnia całkowite bezpieczeństwo dla użytkownika stołu magnetycznego. Pełną siłę mocowania można uzyskać układając elementy na co najmniej dwóch sąsiadujących ze sobą biegunach, tak aby mocowany element zamykał obwód magnetyczny. 
Układ biegunów magnetycznych przedstawiamy poniżej:
Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą stołów magnetycznych szachownicowych:
Image
Poniżej prezentujemy listę typowych produktów i w osobnej zakładce cennik zawierający ceny netto. Po kliknięciu na dany produkt zostaniecie Państwo przekierowani do sklepu internetowego, gdzie będą bardziej szczegółowe informacje o poszczególnych produktach.
ProduktDługość
[mm]
Szerokość
[mm]
Wysokość
[mm]
Stół magnetyczny szachownicowy TSS-303030030091
Stół magnetyczny szachownicowy TSS-204040020052
Stół magnetyczny szachownicowy TSS-3030od 1 szt.
3190.00 zł
Stół magnetyczny szachownicowy TSS-2040od 1 szt.
2490.00 zł

Informacje kontaktowe