Rusztowe, szufladowe, sita, wałki magnetyczne

Oferujemy różnego rodzaju separatory magnetyczne w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Separatory magnetyczne na magnesach stalych (neodymowych lub ferrytowych) sluza do oczyszczania róznych materialów sypkich i lejnych z zanieczyszczen ferromagnetycznych, takich jak opilki, druty, sruby czy nakretki. Z powodzeniem znajduja zastosowanie miedzy innymi w przemysle przetwórstwa tworzyw sztucznych, spozywczym, tytoniowym, drzewnym, ceramice i recyklingu materialów odpadowych.

W naszej szerokiej ofercie posiadamy wałki magnetyczne o różnej długości i średnicy. Na bazie wałków magnetycznych wykonujemy separatory magnetyczne. Na zamówienie wykonujemy separatory o dowolnie wybranych wymiarach. Separatory takie slużą do wychwytywania drobnych materiałów magnetycznie miękkich, takich jak opiłki żelaza, śruby, nakrętki czy druty, z sypkich materiałów (proszki, granulaty, ziarna). Urządzenia te mogą być stosowane w przemyśle spożywczym, przetwórstwie tworzyw sztucznych, ceramice i wielu innych. Parametry magnetyczne, zasięg działania i wymiary dobierane są zgodnie z wymaganiami Klientów. Na zlecenie Klientów wykonujemy odpłatnie, teslomierzem typu 5100 firmy F. W. Bell (USA), okresowe pomiary indukcji magnetycznej. Ich wynikiem jest właściwy protokół pomiaru indukcji walka, rusztu czy separatora magnetycznego.

separatory magnetyczne rusztowe

separatory magnetyczne szufladowe

sita magnetyczne

ruszty magnetyczne

wałki magnetyczne

Informacje kontaktowe